Радио Милева сакаат музика не фотографии

Ријана позираше во секси долна облека, а фановите и коментираа за друга работа:„Каде е албумот?“ (фото)

Ријана позираше во секси долна облека, а фановите и коментираа за друга работа:„Каде е албумот?“ (фото)

Ѕвездата Ријана се појави пред 18 години на јавната сцена и веднаш ги освои срцата на публиката.

Од почетокот на нејзината кариера, пејачката од Барбадос има издадено осум студиски албуми, два компилациски албуми, два ремикс албуми, еден ремикс и 71 сингл (вклучувајќи осумнаесет како изведувач).

Ријана продаде повеќе од 230 милиони плочи и синглови, што ја прави една од најпродаваните музичари на сите времиња.

Сепак, ова во никој случај не е доволно за нејзините фанови.

Ријана сега преку Инстаграм објави серија фотографии во долна облека. Пејачката позираше на креветот, промовирајќи го својот бренд „Savage Signečr Skript“, но покрај линијата, предизвикувачките облини и секси облеката, внимание привлече и сметката на маса.

Таа во описот напиша: – Толку долга сметка… Ставете ја во друга соба – напишала Рири, а фановите не престанале да коментираат една работа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

„Ова е нејзиниот список со извинување што нема албум“, „Девојко, ајде сега да одиме во студио“, „Девојко изгледаш слатко, но можеш ли да направиш друг албум, само уште еден, те молам?“, „Каде е албумот?“ ; „Сакаме музика, умираме гладни“ – беа само дел од безбројните коментари на нејзините фанови, кои очигледно едвај чекаат пејачката да и се врати на музиката. Имаше и такви кои забележаа голема сметка:

„Дали јас сум единствениот што ја зголемил фотографијата и сметката е 45 илјади долари?“, „ОМГ Во животот не сум видел подолга сметка“.

Ријана го издаде својот последен албум „Anti“ во 2016 година, а во меѓувреме добивме неколку синглови.

Фото: printskrin/instagram/badgalriri

To top