ријана

Пронајдени се 70 резултати на тема „ријана“
Радио Милева

Ријана покажа како изгледа пет месеци по породувањето, а со раката ги сокри градите во проѕирниот фустан (фото)

Познатата американска пејачка Ријана (34) го прослави својот 34 роденден во вечерно излегување со своето момче  Роки. Таа носеше проѕирен...
Радио Милева

„Пукна тиквата“ пред да се породи: Бремената Ријана разочарана – таткото на неjзиното неродено бебе ја изневерувал?!

Раперот АСАП Роки е фатен како ја изневерува Ријана со дизајнерката за облека на Фенти, Амина Муади, а Ријана наводно ја раскинала нивната...
Радио Милева

„Нема да дозволам модата да исчезне поради тоа што моето тело се менува“: Ријана – гола и со дијаманти на стомакот позираше за „Vogue“

Ријана е ѕвездата на мајското издание на магазинот „Vogue“, а за нивната насловна позирала во предизвикувачки комбинезон од црвена чипка...
Радио Милева

Светската музичка ѕвезда облечена исто како и бугарската пејачка кога беше бремена: Ријана ја ископира Емилија или е само чиста коинциденција?

Бугарската фолк ѕвезда Емилија го роди своето трето дете, кое го нарече Жорина (по името на својот сопруг), но  името на ќеркичката на...
Радио Милева

Пред „Св. Валентин“, Ријана на себе ја промовира новата еротска колекција долна облека: Толку секси што би ја купиле без да зажалите дури и да немате кому да ја подарите

Пејачката Ријана (33) најави нова колекција долна облека „Savage X Fenty“ која ќе се најде во продажба за Денот на вљубените, а за таа прилика...
Радио Милева

Ријана дематираше дека е трудна, ама затоа уште еднаш се соблече без комплекси и потврди колку е секси (ВИДЕО)

Пејачката Ријана (33) одновоо им ја покачи температурата и крена адреналинот на своите следбеници со најновата објава на социјалните...
Радио Милева

Кога ќе ја видите во секси долна облека Адријана Лима, ќе ве заплисне плима и кожата ќе ви се наежи… од страсти, желби и копнежи! (ФОТО+ВИДЕО)

Адријана Лима е една од најпосакуваните жени во светот, а нејзиното извајано тело и витка линија никого не оставаат рамнодушен. Поранешната...