Радио Милева апсолутно искрено

Наташа Беквалац е „гром“, а еве каква мајка навистина е: Зборовите на нејзината наследничка кажуваат сѐ (видео) 

Наташа Беквалац е „гром“, а еве каква мајка навистина е: Зборовите на нејзината наследничка кажуваат сѐ (видео) 

Познатата пејачка Наташа Беквалац сподели неодолив клип во кој ја гледаме во базен со помладата наследничка Катја, која ја доби во брак со Лука Лазукиќ.

– Ти си најдобрата мајка на светот! Најдобрата во светот! – зборувала Катја.

– Дали си подготвена? – ја прашала Наташа.

– Да – и одговорила нејзината ќерка.

– 3, 4, внимавај, сега! – рече Ната, а потоа се нурна да види дали Катја ќе и застане на грб.

Така Наташа ја носеше својата ќерка низ вода, а видеото веднаш заврши на социјалните мрежи.

– Во родителството се снаоѓам сама. Таа улога ми е најважна, како и на секоја нормална жена. Тоа е енергија која тотално ве обзема. Целосно сум посветена и на работата што ја работам 20 години на највисоко ниво. Тоа се двете работи кои ме исполнуваат и ме обземаат. Човекот мора да биде магичен за да можам да го вклопам во мојот распоред –  изјави неодамна Наташа. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

фото: printskrin/instagram

To top