Радио Милева седмица на лото

Марјана Станојковска со голите нозе „уз врат“ секојдневно мами погледи кои горат и говорат (фото+видео)

Марјана Станојковска со голите нозе „уз врат“ секојдневно мами погледи кои горат и говорат (фото+видео)

За нозете на Марјана Станојковска не се пишува и зборува првпат, а најмалку па се гледа во нив. На годинешната „Бубамара“, Сашко Коцев во негов стил се шегуваше дека ги деконцентрира музичарите од првиот ред, па за следната година треба да се размисли дали да ја седнат на така видливо место каде во фокус би биле прекрстените нозе.

Се вели дека кога нешто е убаво, шета е да не се види, а за нашата популарна Лото девојка Марјана Станојковска тоа е девиза по која самоуверено се води.

А зошто и да не, кога Бог ја дарил со таква маркантност која ретко кое око не би било љубопитно да и „фрли“ барем еден поглед, кој пак сигурно ќе се задржи подолго.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Кога жената е полна со самодоверба, тогаш тоа е евидентно – баш како кај Марјана, која секојдневно плени со својата харизма и атрактивна појава, пред камерите, непосредно, но и на социјалните мрежи каде знае да предизвика „хаос“.

Секоја фотографија на Станојковска е празник за очи, ама последните неколу, збогатени и со видеа за уште подобро визуелно доживување, и ги „пореметија“нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Нема маж кој не сака да гледа убава жена, а нема богами ниту жена која не сака да има вакви нозе за насловна страница, дури повпечаливи и од оние на Шерон Стоун во „Основен инстинкт“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

По илјадниците лајкови и низата коментари, веруваме ќе се сложите дека Марјана е неприкосновена од познатите дами кога се во прашање згодни и долги нозе!

фото:Instagram printscreen/ marjanamay

To top