Радио Милева неверен

Ја вери, па ја изневери – Славниот актер призна: „Жал ми е, но не се каам“ (фото)

Ја вери, па ја изневери – Славниот актер призна: „Жал ми е, но не се каам“  (фото)

Оливер Хадсон раскажа како бесрамно ја изневерувал сегашната сопруга по свршувачката и рекол дека не се кае.

Во 2006 година актерот Оливер Хадсон и го кажа судбоносното „да“ на колешката Ерин Бартлет, а како што и самиот призна пред да се венчаат, и бил неверен.

Како што раскажа во неговиот подкаст „Ривалство на браќата“, откако се свршил со неа, почнал да ја изневерува. Тој истакна дека не се кае затоа што „со такви чувства се збогуваше при патувања кај терапевтот“. Рече дека само му е жал што и предизвикал болка, бидејќи „тоа воопшто не било негова желба“

– „Не знам што ми се случи по нашата свршувачка. Ја изневерував, не беше нормално“. рече тој и продолжи за тоа како на Ерин и признал се пред да си го кажат судбоносното „да“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E! News (@enews)

Како што истакна, Ерин немала сомнежи: „Сè и кажав затоа што сакав да скокнам од своја кожа. Со тој товар не би можел ни да и ветам вечна љубов, планирам семејството со неа…“, наброја Хадсон, „ на кој тогаш само нешто му се случи во главата и потоа мораше да помине низ тоа“.

Ерин, со која подоцна ја доби ќерката Вајлдер Брукс Хадсон, не беше единствената која го поддржуваше „додека се смируваше“, Оливер истакна дека истиот третман го добил од неговата мајка „Таа одигра огромна улога во тоа. Ја погледнавме „целата слика“, не само измамата“, демантираше тој, кој поради постапките отиде и на терапија, а со тоа успеја да надмине  сѐ и да не се  навраќа на минатото.

фото: printskrin/instagram/enews/YouTube

To top