Радио Милева ужива

Трудничкиот стомак на Сања Кужет нарасна, ама рипнаа и килограмите (фото)

Трудничкиот стомак на Сања Кужет нарасна, ама рипнаа и килограмите (фото)

Сања Кужет е во шестиот месец од бременоста и изгледа феноменално и не крие колку и се допаѓа нејзината блажена состојба.

Водителката на популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ во кратко видео за првпат го покажа трудничкиот стомак. Сања со насмевка на лицето се галеше по стомакот, а она што многумина го забелажаа е дека таа симпатично се „збуцкала“ во лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Да потсетиме, Сања Кужет неодамна замина на трудничко отсуство, се огласи на својот Инстаграм профил и се прости од публиката.

„Толку од мене, за оваа сезона, драги луѓе… Фотографиите се направени на последниот ден од снимањето… Кога немав поим дека нема да ја завршам. Одиме на нови приватни победи!“, напиша водителката во објава на Инстаграм.

фото:Instagram printscreen/ sanja_kuzet

To top