врски

Пронајдени се 12 резултати на тема „врски“
Радио Милева

ШОК: Кија Коцкар пред бракот со Слоба Радановиќ, била во врска со уште двајца познати пејачи – едниот е Дарко Лазиќ! (ФОТО)

 За Кристина Кијa Коцкар во јавноста се слушна откако нејзиниот сега поранешен сопруг, Слоба Радановиќ, јавно ја изневеруваше во „Задруга“...
Љубов и Секс

Метода од 30 секунди која спасила многу врски: Еве што треба да направите доколку дојде до кавга со партнерот

Ситниците можат да ве извадат од такт, особено ако имате тежок ден зад себе и наталожена доза на стрес. Секогаш е добро да имате издувен...