тајланд

Пронајдени се 14 резултати на тема „тајланд“
Радио Милева

Нивес Целзиус ги поздрави своите фанови со секси поза и скокотлива порака од Тајланд: „Дојди кај мама, дооојдиии…“! (ФОТО)

Хрватската старлета Нивес Целзиус студените зимски денови ги поминува  далеку од дома, на топлиот и сончев Тајланд. Оттаму таа секојдневно...
Радио Милева

За неа не важи корона, па Нивес Целзиус замина далеку од дома: Расупштени гради и задници по новогодишните празници за жешки поздрави од Тајланд (ФОТО)

Нивес Целзиус, актерка,  пејачка, ТВ водителка, старлета… но за сите атрактивна и ултрасексапилна убавица со бујни гради и уште побујна...
Радио Милева

„Љубовта не мора да биде совршена“: Брена и Боба прославија 30 годишнина од бракот на ова егзотична дестинација (фото)

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ на 07.12.2021 прославија 30 години брак. По тој повод, Брена се огласи на „Инстаграм“...
Радио Милева

Прија со денови чувствувала мачнина и се посомневала дека е пак бремена: Ново бебе во семејството Живојиновиќ или…? (ФОТО)

Иако лекарите и забраниле да затрудни две години по раѓањето на првото дете, Александра Пријовиќ посомневала дека можеби останала повторно...
Радио Милева

Нејзината претходничка гола јадеше од прибор на куче: Поранешна стујардеса е новата кралица на Тајланд (видео)

Кралот на Тајланд Маха Ваджиралонгкорн, кој во саботата беше и службено крунисан, објави дека се ожени по четврти пат, а својата сопруга...
Радио Милева

Џесика Палашоска се капеше со слон па го погали по сурлата, па среде „забавата“ на слонот му се наежија сите влакна… на главата! (ФОТО)

„Отсекогаш ме фасцинирале патувањата, запознавањето на нова култура и начинот на живот на другите народи. Сакам да патувам и да откривам...