шминка

Пронајдени се 98 резултати на тема „шминка“
Радио Милева

Секогаш е нашминкана и средена од глава до петици, а вака изгледа Сузана Гавазова во природно издание по дома (фото)

Ултра долгите екстензии и силната сценска шминка и гардероба, се секојдневие на фолк пејачката Сузана Гавазова, но животот надвор од...
Радио Милева

За старт на летната сезона: Елена Велевска се разголи под сонцето – без шминка и во костим за капење каков не очекувавме (фото)

Уште некој ден не дели од календарски старт на летото, но уживањето покрај вода и под сонце започна доста порано. Фолк пејачката Елена...
Радио Милева

Обожавателите ретко ја гледаат ваква: Цеца во кежуал издание на аеродром, без шминка со големи очила за сонце (ФОТО)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска слета на аеродромот „Никола Тесла“. Имено, Цеца беше во друштво на нејзината сестра Лидија и двете...
Радио Милева

Елена Китиќ брутално секси: Ќерката на Миле Китиќ во црна латекс-кожа и синџири ги запали социјалните мрежи (ФОТО+ ВИДЕО)

Ќерката на поп-пејачката двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, младата музичка ѕвезда Елена Китиќ со својата најнова објава предизвика бурни...