пријателство

Пронајдени се 18 резултати на тема „пријателство“
Радио Милева

Беа блиски пријателки, а сега Серена Вилијамс за Меган Маркл вели: „Никогаш не сум слушнала за неа, не ја познавам“ (видео)

Една од најуспешните тенисерки Серена Вилијамс која наедно е една од најблиските пријателки на Меган Маркл како да го изгубила сеќавањето...
Радио Милева

Татјана Лазаревска замина во Америка на гости во домот на некогашната пејачка Јасмина Мукаетова – еве како денес изгледа (фото)

Љубовта веројатно тешко успева на далечина, но очигледно не и пријателството во случајот на пејачката Татјана Лазаревска и нејзината...