падна

Пронајдени се 20 резултати на тема „падна“
Мегафон

Девојка падна на бината среде митингот на Шилегов – тој ја виде и продолжи да зборува како ништо да не се случува (ВИДЕО)

На вечерашниот митинг на градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов падна жена, а тој ја виде и продолжи со својот говор. Имено Шилегов...
Радио Милева

Некои пејачки паѓаат на машки шарм, харизма, финансиска моќ… Знаете ли на што падна фолкерката Сања – „Барбика“? (ФОТО)

За пејачките од естрадата кружат разни гласини. Особено за фолкерките и нивниот љубове и интимен живот, па додека ги гледаат при нивните...
Радио Милева

За малку трагедија во реалното шоу „Парови“: Со главата во шипка и… Гастоз падна како покосен (ВИДЕО)

Недела навечер е резервирана за излегување од вилата на реалното шоу „Парови“.Овој пат загрозени„да летнат“  беа следните натпреварувачи:...
Радио Милева

Милица Павловиќ во новиот спот не носи гаќички: На пејачката „и попушти кочницата“, на гледачите „им падна вилицата“ (ФОТО+ВИДЕО)

Младата музичка фолк sвезда Милица Павловиќ ги изненади и шокираше своите обожаватели уште кога го објави тизерот за нејзината нова...
Радио Милева

Карлеуша се бранеше дека не е таа, дека е монтажа зашто таа има бемка на интимното место, а новите фотографии ја клекнаа на колена! (18+ ФОТО)

Порнографската сага која ги тресе Србија, регионот, па и Балканот, сега има ново продолжение! Јелена Карлеуша се обиде со последниот...