објава

Пронајдени се 6 резултати на тема „објава“
Радио Милева

Мајката на настраданата водителка на ТВ Пинк како да го претчувствувала пеколот: Ќе се наежите од нејзината потресна порака објавена ден пред страшната сообраќајка (ФОТО)

Водителката на утринскат програма на ТВ Пинк,  Деа Ѓурѓевиќ, како што е веќе познато, завчера,  четврток, 7 февруари, доживеа тешка сообраќајна...