минато

Пронајдени се 23 резултати на тема „минато“
Радио Милева

„Имав 10 денари во џеб и празен фрижидер“: Сузана Јовановиќ проговори за тешкиот период пред бракот со Саша Поповиќ

Пејачката Сузана Јовановиќ иако денес живее во луксузна вила, таа вели дека пред бракот со Саша Поповиќ живеела многу тешко, немала...
Радио Милева

Сања Сани Гроздановска се преиспита, па сфати каде се зафркнала: Погрешна доза, памет за друг пат и… кафено лажиче секогаш при рака! 

„Ех, да можам да се вратам назад во минатотото, да можам да го вратам времето, ех да ми е овој памет, а оние години…“ – се едни од...
Вистаграм

Тесните панталони се минато, овој модел сега е апсолутен хит: Прилегаат совршено и изгледаат неверојатно шик

Цело лето го поминавме облечени во фустани во сите можни должини, кроеви и бои. Високите температури не нѝ оставија премногу избор за...
Радио Милева

Непознати детали од животот на Ана Бекута: „Кога го родив синот не сакаа да ме вработат ни како кафе куварка“

Пејачката Ана Бекута е една од најдобрите српски изведувачи на народна музика. Ретко зборува за својот приватен живот, а сега ја отвори...
Радио Милева

Поранешниот љубовник на Гоца Божиновска раскажа детали од минатото: „Кога таа го фати Шијан во неверство, тој ја исфли со двете деца“

Небојша Тубиќ Жабац за српските медиуми зборуваше за неговата врска со пејачката Гоца Божиновска, во која беше во љубов со години. Жабац...
Радио Милева

Испливаа мрачните тајни на Хју Хефнер: „Зајачиците“ проговорија за пеколот низ кој минувале во неговата прочуена вила

Хју Хефнер почина пред три години, а по неговата смрт, многу „Плејбој зајачици“ од вилата, јавно зборуваа за сè што се случуваше зад...
Радио Милева

Испливаа „сочни“ детали од минатото на ријалити ѕвездата Миљана Кулиќ: Го демоилирала локалот кај што работела, го крадела пазарот, татко и бил пијаница…

Градимир Митиќ, познат како жестоко момче од српскиот асфалт, изнесе шокантни тврдења за минатото на ријалити sвездата Миљана Кулиќ. Тој...