куче

Пронајдени се 63 резултати на тема „куче“
Радио Милева

Синот прооде, Александра Пријовиќ излезе надвор со мајка и да го прошета… ама не малечкиот Александар, туку некого друг (ФОТО)

 Александра Пријовиќ не може да се види често надвор, па откако медиумите ја фатија на прошетка, за нејзините обожаватели тоа беше вистинско...
Радио Милева

Нова причина за радост и позитивна енергија: Лоба и свршеникот се решија за нов член во нивниот живот (фото)

Во вакво време невреме кое го живееме сите, несомнено ни е потребна дополнителна позитувана енергија која ќе ја акумулираме од нештата...
Радио Милева

Камасутра фискултура: Марија Шерифовиќ вежбаше по дома заедно со нејзинoто куче, а песот, всушност се обиде „да вежба“ нешто друго… врз неа! (ВИДЕО)

Со оглед на тоа што беше надвор од својата земја, на Марија Шерифовиќ и е одреден карантин од 28 дена по враќањето во Србија. Пејачката...
Радио Милева

Сара Мејс и семејството имаат голема причина за радост: Тажната приказна која ја споделија деновиве доби среќен крај (фото)

Токму во време кога треба да се почитуваат мерки за заштита и препазливост од коронавирус, а згора на тоа и ограничено движење со полициски...
Живот и Стил

Пензионерка од Белград стана хит на социјалните мрежи: Вака го прошета своето куче среде полициски час (ВИДЕО)

На најстарите граѓани на Србија им е забрането да излезат од дома заради вонредна состојба поради пандемија на коронавирусот. За нив,...
Радио Милева

Цеца брутална: „Кога песот те лае, те гледа во очи, а луѓето никако да научат од него, дека тоа не се прави зад грб (ФОТО)

Популарната пејачка, Светлана Цеца Ражњатовиќ најчесто социјалните мрежи ги користи како за сопствена промоција на себе и  своите...