кадар

Пронајдени се 5 резултати на тема „кадар“
Радио Милева

Сме виделе многу жешки фотки од Накова, ама од овој брутално крупен кадар на голиот задник нема да трепнете (фото)

За Александра Накова разголувањето никогаш не било проблем, дури многу невообичаено е кога ја гледаме со повеќе облека на себе или онаква...
Радио Милева

Македонската учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ Љупка Арсовска има што да понуди по сите основи (ФОТО)

Македонската натпреварувачка во актуелната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, Љупка Арсовска привлекува внимание не само поради настапите...
Радио Милева

Жика Јакшиќ и се извини, откако претходно ја навреди публиката: „Кој ги нема сите заби нека не се смее… да не ни го расипе кадарот“ (ФОТО)

Жика Јакшиќ и се извини на публиката на снимањето на „Никогаш не е доцна“  за шегата со забите и рече дека немал намера да навреди никого! Откако...