искрено

Пронајдени се 21 резултати на тема „искрено“
Радио Милева

„Разводот е страшен, тешко се преживува“ – Нина Бадриќ никогаш поискрено не зборувала за нејзиниот пропаднат брак (фото)

Пејачката Нина Бадриќ Денот на љубовта го помина работејќи во Белград, а во таа прилика се потсети на нејзините емоции, но и на изборот...
Радио Милева

„Разводот беше единствениот начин… “- Анабела Атијас искрена за порокот на Андреј и одлуката што ја донела (фото)

Анабела Атијас во искрена исповед во емсијата на „На терапија со Славица Ѓукиќ Дејановиќ“ се осврна на темата за разводот со Андреј...
Радио Милева

„Големината не е важна“ – Гоца Тржан проговори за нејзината интимност, па шокираше многумина: „Имав се*с на разни места!“ (фото) 

Гоца Тржан отворено зборуваше за приватниот живот и интимните односи во спалната, но и на други места! Пејачката Гоца Тржан е позната...
Радио Милева

„Тогаш сфатив дека е крај“ – Барбара Бобак проговори за раскинувањето со Лазиќ: Тешко ги напуштам партнерите (фото)

Интересот за сега веќе поранешните партнери сѐ уште не стивнува, па пејачката реши да си ја разголи душата за љубовниот живот. За турбулентната...
Радио Милева

„Купуваме храна“ – Луна Ѓогани и Анабела Атијас открија какви домаќинки се и како се снаоѓаат во кујната (фото)

Луна Ѓогани и Анабела Атијас открија какви домаќинки се, како се снаоѓаат во кујната и што подготвуваат за своето семејство во емисијата...
Радио Милева

„Се обидувам да бидам најдобриот сопруг и татко“ – Новак Ѓоковиќ надвор од теренот е прекрасен родител и маж (фото)

Најдобриот тенисер на сите времиња Новак Ѓоковиќ ретко зборува за својот приватен живот и семејството кое е неговата база и оаза на...
Радио Милева

„Мојот син ги знае песните на Мајкл Џексон, а моите не“- Сека Алексиќ шокираше со својата изјава, па призна што би сакалa да прави нејзиниот Јаков (фото+видео)

Пејачката Сека Алексиќ  блесна на црвениот тепих по повод роденденот на магазинот „Hello“ во црн фустан и кожени ракавици. Пејачката...
Радио Милева

Драгана Мирковиќ откри какви пораки добива од ќерката и синот на настапите – „Деца, што ви е?!“ (фото)

Драгана Мирковиќ е многу горда на своите наследници, ќерката Мануела и синот Марко, а и тие се гордеат и со својата мајка. Музичката ѕвезда...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ на нејзините фанови ја сподели приказната за нејзиниот пат до успехот и остварувањето на нејзиниот сон (фото)

Пејачката Теодора Џехверовиќ организираше дружба со своите најверни фанови и со нив ја сподели приказната за нејзиниот пат до успехот...
Радио Милева

„Не знам дали би издржала“: Свршеницата на Дарко Лазиќ искрено за најтешкиот период поминат со пејачот кој за влакно и избега на смртта

Марина Гагиќ, свршеницата на пејачот Дарко Лазиќ, зборуваше во емисијата во живо, за нејзината и за новата професија на Лазиќ: – Започнавме...