хит

Пронајдени се 18 резултати на тема „хит“
Живот и Стил

Само за оние кои сакаат едноставност и модерен ентериер: Оваа елка е апсолутен хит во празничното уредување на домот

Од есента кога доаѓа нејзиното време, може да се види на секој агол, а одлична е и во ентериерот и во екстериерот. Ако мислевте дека нејзиното...
Вистаграм

Тесните панталони се минато, овој модел сега е апсолутен хит: Прилегаат совршено и изгледаат неверојатно шик

Цело лето го поминавме облечени во фустани во сите можни должини, кроеви и бои. Високите температури не нѝ оставија премногу избор за...
Радио Милева

Група момчиња ја препозна Гога Секулиќ на плажа, па во еден глас и запејаа: „Кај тебе се’ уште се моите гаќички“ (ВИДЕО)

Пејачката Гога Секулиќ неодамна се појави на плажа со својот син, а кога седна на својата лежалка, група момчиња  кои ја препознаа, веднаш ...
Радио Милева

Најголемиот хит на Цеца, требало да го испее оваа позната српска пејачка, арно ама, песната која сите ја знаете на крај завршила кај балканската фолк дива (ФОТО)

Композиторот и продуцент Александар Милиќ – Мили и најпознатиот текстописец Марина Туцаковиќ работеа со Маја Беровиќ на нејзиниот...