дедо

Пронајдени се 19 резултати на тема „дедо“
Радио Милева

Смрт во семејството на Парис Хилтон: Почина кралот на хотелиерството, неговото богатство се мери во милијарди!

Барон Хилтон, дедото на најпопуларната старлета Парис Хилтон, почина во четвртокот на 91-годишна возраст. Веста за неговата смрт ја објави...
Радио Милева

Катарина Ивановска го откри полот и името на бебето: Иако носи девојче, тоа ќе се вика по таткото на манекенката (ФОТО)

Македонската манекенка која има најуспешна кариера надвор од границите на земјава, Катарина Ивановска деновиве влезе во деветтиот...