александра јанева

Пронајдени се 28 резултати на тема „александра јанева“
Радио Милева

Не остана покуса од колешките: Александра Јанева го покажа задникот во танга на плажа, ама се пофали и со момчето (фото)

Струмичанката која е позната по моќниот вокал, Александра Јенева, периодов изненадува од повеќе аспекти – што професионални, што приватни. Ако...
Радио Милева

Александра Јанева отвори душа: „Ми требаше многу време и храброст да кажам не, сега ми е многу полесно“ (видео)

Во маестралноста и квалитетите на пејачката Александра Јанева досега се имаме уверено многупати. Таа дефинитивно е една од најталентираните...
Радио Милева

Драстична промена зачинета со провокација: Александра Јанева каква не сте ја виделе – во секси поза без градник (фото)

Велат дека кога на припадничките на понежниот пол им се случува нешто ново во животот, тогаш е вистинско време за промени и визуелно. Нов...
Радио Милева

Александра Јанева ретко споделува приватни моменти, но сега „срце отвори“ и за првпат го покажа момчето (фото)

Младата и талентирана пејачка Александра Јанева важи за еден од подобрите и поквалитетни вокали на музичката сцена. Без разлика дали...
Радио Милева

Индекес затвори – отвори срце: Александра Јанева освен пејачка, сега официјално стана и стоматолог (фото)

Пејачката Александра Јанева која многумна ја нарекуваат девојка со ангелски глас, освен успеси на музички план сега ниже успеси и на...
Мегафон

Тамара нема да пее сама за Македонија на евровизиската сцена: Покрај Антониа Гиговска ќе ја придружува уште една вокална двојка

Евровизискиот тим кој во мај ќе ја претставува Македонија на сцената на „Евровизија“ во Тел Авив полека се комплетира. Во петокот,...