Радио Милева престрашена...

Српската раперка Мими Мерцедес престрашена во хотолската соба: Откако излегла од туш кабината, пораката на замагленото огледало ја шокирала (ВИДЕО)

Српската раперка Мими Мерцедес престрашена во хотолската соба: Откако излегла од туш кабината, пораката на замагленото огледало ја шокирала (ВИДЕО)

Познатата српска раперка и пејачка Мими Мерцедес по престојот во еден хотел на својот Инстаграм профил сподели видео, а она што ја чекало кога излегла од туш кабината и ја заледило крвта во жилите.

Имено, Мими отишла да се истушира, а некој сакал да ја изненади, па на огледалото и нацртал срце и напишал „Мими“, а раперката на својот профил открила дека тоа ја преплашило кога го видела.

„Во еден хотел во кој бев, ова се појави во огледалото откако се изскапев и знам дека беше гест со најслатка намера, но малку е да се каже дека се преплашив (ги проверив сите плакари, под креветот и зад завесата и тешко заспав) Како вам би ви се допаднало вакво изненадување?

View this post on Instagram

 

A post shared by M I M I (@mimimercedez)

Фото: Инстаграм/mimimercedez

To top