хотел

Пронајдени се 45 резултати на тема „хотел“
Радио Милева

Му приоѓа и од чиста мира го удира со тупаница в лица: Осамна видео од нападот на Драган Бјелогрлиќ врз режисерот Гага Антонијевиќ (ВИДЕО)

Актерот Драган Бјелогрлиќ го нападнал режисерот Предраг Гага Антонијевиќ, а на социјалните мрежи се појави видео од нападот. Инцидентот...
Радио Милева

Го почитува нејзиниот лик и дело: Лепа Брена од богат бизнисмен добила подарок кој нема да ја остави рамнодушен!

Пејачката Лепа Брена добила подарок кој не се одбива толку лесно. Имено, како што пишува курир.рс, најголемата балканска ѕвезда со години...
Радио Милева

Порно глумицата со српско потекло, Адриана Чечик, исфрлена од хотел: „Ме препознаа и не ми дадоа ни пет минути да се облечам…“ (ФОТО)

Познатата актерка со српско потекло од филмската индустрија за возрасни, Адријана Чечик, го обвини хотелот во кој престојувлана годишен...
Радио Милева

Анастасија не се штедеше за роденденот на мајка и, па еве каде ќе ја води Цеца: Луксузен хотел со пет ѕвездички со бања во спалната и џакузи на тераса (ФОТО)

Светлана Ражнатовиќ го прослави својот 48-ми роденден во својата вила во присуство на бројни роднини и пријатели. Ова е само уште една...
Радио Милева

Голите гради на старлетата од Бујановац: Снимката од првата брачна ноќ во хотелот на Јањуш и Александра, ја разоткри целата нејзина интима (ФОТО+ВИДЕО)

Марко Јањшевиќ Јањуш „се ожени“ со Александра Николиќ, и тоа по ќотекот што го доби од Маја Маринковиќ, а и таа од него. По свршувачката...
Радио Милева

Карлеуша излезе топлес на тераса: „Популарна“ одзади додека гола однапред се сончаше на хотелскиот балкон во Дубаи (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша ужива на семеен одмор со своите ќерки Атина и Ника во луксузот на Дубаи. Популарната пејачка, која е многу активна на...
Радио Милева

„Ме врзаа со лисици, ми ја залепија устата и ми ги заврзаа очите“: Ким Кардашијан искрено за траумата што и се случи пред 4 години

Ким Кардашијан во една емисија зборуваше за грабежот кој ја остави со голема траума, а тоа се случи во Париз пред четири години. Ријалити...
Радио Милева

Морничаво претскажување или плетење легенди: Во емисијата кај Минимакс бил најавен крвавиот крај на Аркан? (ВИДЕО)

Во средата, на 12 јануари, 3 дена пред убиството на Аркан, Цеца Ражнатовиќ гостувала кај Минимакс во емисија. Во публиката, во првиот ред...
Радио Милева

Ражнатовиќ официјално имаат снаа: Веселбата започна, декорацијата е како од филм, а се собра и цела српска естрада (фото+видео)

Вељко и Богдана Ражнатовиќ по венчавката во храмот Света Сава се упатија на граѓанска венчавка каде официјално станаа сопружници, а...
Радио Милева

Синот на Снежена Ѓуришиќ по излегувањето од затвор живее во хотел и вели дека намера да се врати во куќата на неговата мајка

Синот на пејачката Снежана Ѓуришиќ, Марко Гвозденовиќ пред неколку дена излезе од затвор и живее во хотел, а како што тврди за српските...