Радио Милева с*кси поза

Нозе долги како автопат: Жешкото селфи на Лидија Вукиќевиќ, ги собра машките погледи (фото)

Нозе долги како автопат: Жешкото селфи на Лидија Вукиќевиќ, ги собра машките погледи (фото)

Познатата актерка Лидија Вукиќевиќ сподели слики од спалната соба.

Таа често привлекува внимание кон себе со секси објави и провокативни фотографии.

Сега на Инстаграм објави фотографија на која ја гледаме во кревет, а во преден план беа нејзините долги, голи нозе.

– Спиј убаво – напиша Лидија.

Околу заносната бринета доминираа светли бои, а јасно е дека не се откажува од фризурата која со децении стана нејзин заштитен знак.

Фото: printskrin/instagram/lidijavucicevic

To top