Радио Милева нема каде ја нема

Најпопуларната и најпозната црногорска инфлуенсерка „го прошири бизнисот“: Разголената Тина Дакиќ ќе ве фрли во еротски транс и на „Онли фанс“ (ФОТО)

Најпопуларната и најпозната црногорска инфлуенсерка „го прошири бизнисот“: Разголената Тина Дакиќ ќе ве фрли во еротски транс и на „Онли фанс“ (ФОТО)

Најследената и најпопуларна црногорска инфлуенсерка на социјалните мрежи, Тина Дакиќ, не престанува секојдневно да ги „шашардисува“ своите следбеници со најнови секси објави. Но сега не само на Инстаграм… Оваа популарна дама сега е многу активна и на „Х (Твитер)“.

Имено, Дакиќ со твитерџиите споделува фотографии на кои расната Црногорка е доволно разголена, неретко во секси долна облака, така што возбудата ја доведува до точка на вриење, а нејзините следбеници до точка на топење.

Бујните градни атрибути постојано во фокусот како и нејзиниот секси задник се вистински визуелен празник.

Секоја нејзина нова возбудлива поза е за глетка која одново ја буди фантазијата кај нејзините следбеници.

Провокативните пози на оваа дама и „најстудените“ ги оставаат без здив.

Она највозбудливото сепак не ебесплатно, зашто најјскокотливите нешта кои најмногу ја брануваат машката фантазија сепак се наоѓаат на нејзиниот Онли фанс профил за возрасни.

Е таму Тина е во малку поиналква улога и многу пожешки изданија, но за да ги откриете нејзините еротски тајни ќе морате да платите.

Најпопуларната и најпозната црногорска инфлуенсерка откако „го прошири бизнисот“ сега нема каде ја нема. Така што разголената Тина Дакиќ сега ќе ве фрли во еротски транс и на „Онли фанс“!

Фото: Х/Tina Dakic

 

To top