Радио Милева дарежлива

Љупка Митрова гола под туш за воздишка кај мажите, а со порака до жените: „Пишете ми во инбокс “ (видео) 

Љупка Митрова гола под туш за воздишка кај мажите, а со порака до жените: „Пишете ми во инбокс “ (видео) 

Познатата струмичанка, модел и  инфлуенсерка Љупка Митрова, не престанува да мами воздишки од  следбениците, од посилниот пол секако, ама работата тргнала да го импресионира и женскиот пол.

Сексапилната струмичанка веќе редовно ги полни приказните на социјалната мрежа Инстаграм со објави скапа гардероба која не може секоја девојка да си ја дозволи и да ја има во секое време, особено оние брендираните.

Но, затоа сега Љупка Митрова со малку постара објава на која е целосно гола  и провокативна се тушира под тушот, напиша една порака со која дефинитивно го привлече вниманието на понежниот пол.

Митрова несебично се одлучила да направи нешто со што некого ќе израдува, па ги повика сите девојки кои не се во можност да си купат и да имаат како и нејзините фустани да и се обратат лично,  со порака во инбокс и да стават крај на нивните проблеми и моментот „нема што да облечам“.

– Девојки, пишете ми во инбокс за фустани за кои не сте во можност, а ви требаат за ваши битни моменти, со љубов, Љ.  – напиша таа.

 

Веруваме, нејзиното сандаче ќе биде преполно со желби за некој од  нејзините фустан кои таа ги чува во нејзиниот голем и луксузен гардеробер.

Всушност тоа и е и целта, бидејќи  на Љупка  веројатно  често и снемува простор , а со чистката која планира да ја направи ќе израдува некој друг.

Инаку, за неа не е прв пат да дарува некого, бидејќи неодамна реши да подари на три матурантки свои фустани,  лично од нејзиниот гардеробер,  објави  тогаш таа.

 

фото: printskrin/instagram/ljupka_mitrova

To top