Радио Милева Никој не го очекуваше ова

Ана Николиќ го поткачи Раста и ги изненади сите: „Да те задржам, лажев дека чекам бебе“ (фото)

Ана Николиќ го поткачи Раста и ги изненади сите: „Да те задржам, лажев дека чекам бебе“ (фото)

Сајбер „војната“ меѓу Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ не стивнува.

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста се во центарот на вниманието на јавноста во последните неколку недели откако пејачката јавно ја објави нивната приватна преписка.
Така направи и овој пат, Николиќ на својот профил сподели дел од песната „Није ми до с*кса“, а фановите останаа шокирани од нејзиниот коментар.
Имено, Ана напиша „Благодарам“ и го тагна Раста, а зборовите на песната се следни:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

– Сакав љубов со тебе, на земја и на небо да те чувам, лажев дека чекам бебе. За тебе навистина би направилa сѐ. И работи што не постојат. А сепак ти се осмели да прашаш дали е твое.

Да потсетиме, Николиќ минатата година жестоко се нафрли на нејзиниот поранешен сопруг Стефан Ѓуриќ Раста поради неговото интервју, во кое меѓу другото раперот зборуваше и за нејзините проблеми, како и дека е таму да и помогне во се што и треба во животот.

фото: printskrin/instagram/ananikolicofficial

To top