затвор

Пронајдени се 59 резултати на тема „затвор“
Промотер

ДНК инспирирани од македонската реалност ги претвораат своите… „Денови во ноќи“: Панчо приведен во голема полициска акција за шверц на дрога… во приказната на новиот спот!? (ВИДЕО)

Панчо – ДНК приведен во голема полициска акција за шверц на дрога! Недоволниот прилив на средства и љубовта кон саканата го натерале...
Радио Милева

Адвокатот на Мика Алексиќ со шокантна изјава: „Брои денови, му останаа уште неколку месеци живот, срцето му работи само на 20 отсто“

Сопственикот на школата за глума, Мирослав Мика Алексиќ (69), кој е осомничен за сексуално злоставување на ученички, има големи здравствени...
Радио Милева

Животот на контроверзната бугарска фолк ѕвезда Азис крие многу тајни: Ромскиот славеј е роден во локален женски затвор како Васил Тројанов! (ФОТО)

Азис, кој е меѓу учесниците во шоуто „Како две капки вода“, ја трогна својата мајка со објавата на Фејсбук. Фановите на кралот на фолкот...
Радио Милева

Од затвор до водителка: Оваа српска старлета била дел од криминална група, бивша затвореничка, ријалити учесничка, а сега е ТВ водителка (ФОТО)

Нина Прља била во притвор четири месеци, по што добила алак за следење околу ногата, па со неа поминала една година во домашен притвор....
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ раскажа што се’ правел во затвор: „Сечел стомак со стакло, си ги гризел цревата, целиот се намачкал со сопствениот измет…“

Кристијан Голубовиќ (51) раскажа уште една нова во низата свои бизарни приказни! Поранешниот озлогласен криминалец и затвореник, сега...
Радио Милева

Силиконската кралица Тијана Ѓуричиќ отвори душа: „Кристијан Голубовиќ ми го уништи животот, три години му бев вонбрачна жена, а тој лажеше дека ме сака“ (ФОТО)

Тијана  Ѓуричиќ, поранешната кралица на силиконите, изјави дека цели три години му била љубовница, односно била во тајна вонбрачна врска...
Радио Милева

Ѓорѓе Давид жестоко го прозва Раста: „Сине, мораш да одговараш зошто ти си идол на децата – која порака им ја праќаш?“

Стефан Ѓуриќ Раста неодамна беше уапсен за поседување недозволени супстанции, а сега по тој повод се огласи и Ѓорѓе Давид. “Жал ми...
Радио Милева

Ана Николиќ го посети Раста во затворот, арно ама… за малку ќе се степаа: Жестока кавга и навреди, по што и стражарите морале да реагираат (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста за малку што не се степале за време на нејзината посета на раперот во затврот, кој беше уапсен...