возраст

Пронајдени се 17 резултати на тема „возраст“
Радио Милева

Еве кој(а) кога на српската естрада ја изгубил(а) невиноста: Цеца чекала да стане полнолетна за првиот секс, а син и Вељко „сефте“ направил на 12 години… во машко WC! (ФОТО)

Познатите личности на српската естрада отворено  зборуваа  во јавноста за нивните први сексуални искуства. Големата фолк sвезда  во...
Радио Милева

Карлеуша објави фотографија на која покажа колку личи на мајка и Дивна кога обете биле на иста возраст (ФОТО)

Јелена Карлеуша никако не може да ја преболи смртта на мајка и Дивна и да се помири со судбината дека веќе неа ја нема. Пејачката речиси...