викторија бекам

Пронајдени се 44 резултати на тема „викторија бекам“
Радио Милева

Бугарката Марија без шминка изгледа како детенце, а што мислите, како изгледа „пиштол гола“ во својот последен видеоспот? (18+ ВИДЕО)

Бугарската пејачка Марија покажа колку е „растеглива“ откако сподели видео на Инстаграм во кое ги демонстрира нејзините завидни...
Радио Милева

„Беше љубов на прв поглед“: Викторија раскажа како го „уловила“ Дејвид Бекам, но и како успева да го задржи

Викторија и Дејвид Бекам се една од најпопуларните двојки во светот, а сега поранешната „Спајсица“ ја откри тајната на нивниот успешен...
Радио Милева

Викторија Бекам ја искритикуваа поради фотографија на која е нејзината ќерка: „Не е смешно, изгпедаат како зомби“

Викторија Бекам на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која е со уредничката на „Вог“, Ана Винтур , како и фотографии на кои нејзината...
Радио Милева

Викторија Бекам како и секогаш во беспрекорен стајлинг, но за еден детаљ направи голема грешка, па сега сите ја зборуваат (фото)

Модната дизајнерка и поранешна „Спајсица“, Викторија Бекам, привлече внимание кај фотографите додека беше во шопинг на улиците на...