викторија бекам

Пронајдени се 64 резултати на тема „викторија бекам“
Радио Милева

Дејвид Бекам ги изненади фановите: Направи уште една тетоважа посветена на Викторија но, на незгодно место (фото)

Заедно со неговиот 18-годишен син Круз, Дејвид Бекам овој месец направи нова тетоважа, посветена на неговата сопруга Викторија. Исто...
Радио Милева

На Викторија Бекам не и оди во модниот бизнис: Кај неа немаше попусти за „Black Friday“, а причината наводно е милионски долг

Викторија Бекам не се приклучи на „Black friday“ лудилото и во нејзините продавници немаше попуст и облеката се продаваше по редовна цена. Причината...
Радио Милева

Викторија Бекам ја отстрани тетоважата со иницијалите на нејзиниот сопруг: „Ми беше лошо од неа“ (фото)

Викторија Бекам ги поттикна гласините за развод кога обожавателите забележаа дека таа ја отстранила тетоважа со иницијалите на нејзиниот...
Радио Милева

Викторија Бекам објави фотографија од голиот з*дник на Дејвид Бекам и настана хаос на социјалните мрежи (фото)

Викторија и Дејвид Бекам веќе со години важат за најскладен пар. И покрај професионалните активности тие се посветени еден на друг,...
Радио Милева

Познатите убавици и „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено, но дали е баш се’ така како што изгледа?

Од Адел до Џеј Ло, sвездите деновиве сакаат да го „рекламираат“ својот природен изглед и со своите „no makeup“ фотографии докажуваат дека...
Радио Милева

Како ли Викторија му допушти да се појави ваков? Бекам стана мета на потсмев поради стајлингот во кој се појави на ревија кај сопругата (фото)

Познатата Британка Викторија Бекам минатиот викенд организираше модна ревија чии единствени гости беа членовите на нејзиното семејство...