вереник

Пронајдени се 8 резултати на тема „вереник“
Радио Милева

Елеонора Миљковиќ сподели интимна фотографија со вереникот од постела: Тие двајца се… сакаат, а третиот е… љубоморен!? (ФОТО)

Македонската ријалити ѕвезда  Елеонора Миљковиќ неодамна на големи ѕвона најави дека се свршила, откако беше запрoсена од своето момче...
Радио Милева

Несудената снашка на Цеца го покажа трудничкиот стомак: Вака изгледа бремената Маша Терзиќ иако идниот татко на нејзиното дете го крие! (ФОТО)

Несудената снашка на Цеца,  Маша Терзиќ, се’ уште крие дека е бремена, но сега на Инстаграм објави фотографија на која пролично и се...
Радио Милева

Неда Украден го оставила вереникот пред самата венчавка: „Не сакав со него да одам пред олтар, едноставно го променив планот“

Пејачката Неда Украден има долга кариера која трае со години, нејзините песни се хитови, но пејачката има интересен и приватен живот. Неда...
Радио Милева

Македонската „Гранд ѕвезда“ со вереникот на Јонско море: Мими и Нуне уживаа во благодетите на животот на „меден месец“… на проба!? (ФОТО)

Mладата македонска пејачка Мими Јовановска од Велес публиката ја запозна по нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите...
Радио Милева

Ова е свршеникот на Јована Јоксимовиќ, кој го остави заради Жељко: Александар Зеремски – ловец на познати дами (ФОТО)

Водителката на утринската програма „Уранак“, Јована Јоксимовиќ, е во среќен брак со кантавторот Жељко Јоксимовиќ од 2012 година, а пред...
Радио Милева

Свршеникот и менаџер на Андреана Чекиќ на турнејата низ САД, среде локал ја плукнал пејачката в лице и и’ ја искинал маичката, па останала со голи гради!

Андреана Чекиќ и нејзиниот свршеник, Марко Милошевиќ, повторно имале  инцидент, но овој пат во Америка, каде што моментално се одвива...