успех

Пронајдени се 9 резултати на тема „успех“
Радио Милева

Карлеуша отвори душа: „Кога сум вљубена во себе и сите восхитено ми велат – никој како ти, тогаш… тоа сум јас!“

Српската поп-фолк пејачка одлучи дека доволно и за себе се’ и сешто да слуша, па Јелена Карлеуша реши да отвори душа и раскажа во што...
Радио Милева

Со менторство на Вики Миљковиќ, Стефан Величковски се пофали со новите успеси во „Ѕвездите на Гранд“

Во првиот круг на „Ѕвездите на Гранд“ се претстави и македонскиот кандидат Стефан Величковски кој направи вистински хаос во студиото. Имено,...
Радио Милева

На снимање закопчана до грло, а на настап… Наташа Малинкова го има „петтиот елемент“ на себе – погодете кој е? (ФОТО)

Новогодишните празници се згодна прилика естрадните ѕвезди да заработат малку повеќе од вообичаениот хонорар. И во висина на сумата ...