тејлор свифт

Пронајдени се 15 резултати на тема „тејлор свифт“
Радио Милева

„Одиш како девојките на сплав во пет наутро“: Вака изгледаше Даниел Кајмакоски како Тејлор Свифт (видео)

Втората емисија на „Твоето лице звучи познато“ ја отворија Даниел Кајмакоски и Алекса кои се најдоа во улогата на Тејлор Свифт и Брендон...
Радио Милева

Неговото лице ви звучи ли познато? Даниел Кајмакоски со лакирани нокти во улогата на светската ѕвезда – поради една објава се огласи и продукцијата

Новата сезона на „Твоето лице звучи познато – алл старс“ започна неодамна, а во неа ќе учествуваат учесници од претходните сезони...