шега

Пронајдени се 13 резултати на тема „шега“
Радио Милева

Хелена Роза ја шокираше јавноста: Бранко Црвенковски ме покани да одиме во кревет во хотелската соба (ВИДЕО)

Некогашниот  македонски модел и ТВ водителка Хелена Роза, која последниве неколку години живее на Нов Зеланд, се врати во Скопје и веднаш...
Радио Милева

„Априлили“: Јелена Спенџарска наседна на шега за нејзиниот приватен живот – еве кој успеа маестрално да ја излаже

Први април е „Денот на шегата“, денот кога луѓето од разни делови од светот се маскираат, се забавуваат, денот кога ќе кажеме некоја...