Сара Мејс

Пронајдени се 161 резултати на тема „Сара Мејс“
Радио Милева

Сара и Димитар уживаат во дворот ѝ и го слават роденденот на својата ќерка – сѐ во знакот на „Wonder Woman“ (фото)

Познатиот брачен пар, харфистката и пејачка Сара Мејс и македонскиот водител и маркетинг менаџер  Димитар Атанасовски  го прославија...
Радио Милева

Сара Мејс повторно се тетовираше на необично место: Љубителите на тетоважи ќе го посакаат истиот ефект (фото)

Сара Мејс периодов се почесто изненадува со физичките промени на себе. Највпечатливата е таа што ослабе доста по породувањето со Кирил,...
Радио Милева

„За арно нека е “: Димитар Атанасовски објави фотографија без Сара Мејс, а синчето го замоли да не се разболува (фото)

Познатиот брачен пар, харфистката Сара Мејс и македонскиот водител и маркетинг менаџер  Димитар Атанасовски неодамна му го прославија...
Радио Милева

Сара Мејс и Димитар славеа прв роденден на синчето, а вниманието го украдоа уникатните дедовци кои беа ѕвездите на вечерта (видео)

Второродената љубов на Сара Мејс и Димитар Атанасовски, бебенцето Кирил наполни една година. Како да беше вчера кога Сара од роденденска...
Радио Милева

„Време и е за трето“: Сара Мејс ова лето ги намали килограмите, а нејзиниот сопруг веднаш најде решение за тој „проблем“ (ФОТО)

Пејачката и харфистка Сара Мејс е целосно предадена на работата на музичката кариера, на семејството, а неодамна и како инфлуенсерка...
Радио Милева

Сара Мејс се спакува и тргна на возбудливо доживување: Цимерките повторно се споија, а поводот беше мега настан (фото)

Сигурно многумина од вас се сеќаваат на женското дуо „Цимерките“ Сара и Ива и нивната „Шаби Лаби“. Секоја од нив продлжи самостојано...
Радио Милева

Солзи, еурофија и трема каква немале никогаш досега: Димитар и Сара Мејс не беа свесни што дочекаа од ќеркичката Илина (фото)

Сара Мејс и Димитар Атанасовски вчера „ги болеше“ кожата од ежење, од убаво, возбуда, еуфорија, трема, сублимат од чувства што експлодираат...
Радио Милева

Сара Мејс плачеше како никогаш досега, откако се случи првата разделба, а Димитар не пушти ни солза (ФОТО)

Мајкино срце. Премногу емоции на едно место. И кога се случува нешто преубаво. И кога најмилото ќе тргне да си го бара својот пат под небото. ...
Радио Милева

Сара Мејс покажа како го заспива синчето Кирил, од техниката таа е на седмо небо, а тој инстат потонат во сон (фото)

Пред осум месеци, пејачката и харфистка Сара Мејс по вторпат стана мајка и го искуси највозвишеното чувство за една жена. Тој ден беше...
Радио Милева

„Ништо од уметноста, колата гланц нова“: Сара Мејс и Димитар Атанасовски се разбудија од кошмарот што ги снајде (фото)

Ќерката на познатиот брачен пар  Сара Мејс и Димитар Атанасовски, малата Илина пред извесно време на непријатен начин ги изненади нејзините...
Радио Милева

Сара Мејс за 8-ми Март посака таа и сопругот да си направат забава за кревање на адреналинот, а тој и предолжи домашна алтернатива (фото)

8-ми Март за пејачката и харфистка Сара Костадиновска попозната како Сара Мејс веќе е испланиран, а таа е подготвена  да добие одлична...
Радио Милева

„Оперирана“ од комплекси: Вака изгледа Сара Мејс за по дома – боса, во широко и лежерно, а ништо друго не и требаше освен едно… (фото)

За пејачката и харфистска Сара Мејс слободно може да се каже дека е „оперирана“ од комплекси, а тоа знае да го покаже се почесто. Еден...