приватност

Пронајдени се 22 резултати на тема „приватност“
Радио Милева

Славната актерка со години не знаела кој и е татко: „Кога ја видов неговата ќерка, здогледав своја близначка!“

Лив Тајлер, ѕвездата на серијата „Господарот на прстените“ е ќерка на Стивен Тајлер, фронтменот на култниот бенд Аеросмит. Таа сепак,...
Радио Милева

Во серијата „Суровиот град“ Џемре е скромна девојка, а погледнете ги приватните разголени фотографии на актерката (фото)

Сера Кутлубеј е родена во Анкара. Дипломирала на Универзитетот во Галиција, отсек театар,а дебитираше на екраните во 2016 год., во серијата...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ искрено за приватниот живот: „Станав боксер за да побегнам од будалите со кои се дружев“

Вељко Ражнатовиќ искрено зборуваше за својата работа, но и за семејството и за тоа како сега ги балансира работните и приватните обврски. Младиот...
Радио Милева

Гордост мамина: Снеже Велков ретко открива детали од приватноста, а овој пат поради роденденот на синчето направи исклучок (фото)

Пред 9 години, токму пред Нова Година, на Снеже Велков и се случи најубавото нешто за една жена – стана мајка по вторпат и го доби најубавиот...
Радио Милева

Еве ги актерите од „Истанбулската невеста“ со своите сакани во приватноста – од некои многу ќе се изненадите (видео)

Турската серија „Истанбулската невеста“ пред неколку години беше вистински хит на Балканот, а некои од актерите токму од улогата во...
Лице в Лице

Болна исповед на главната хероина од „Романтичарот“ за тешкиот живот што го нема ни во турска серија: „Јас и сестра ми бевме физички злоставувани од нашиот татко!“ (фото)

Демет Оздемир е една од најозборуваните имиња во последниот период од турскиот шоуизнис. За 28-годишната актерка многу се зборува и преку...
Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ открива детали од приватноста, а има и порака до посилниот пол – „Сама сигурно нема да пријдам“

Пејачката Цеца Ражнатовиќ вели дека нејзиниот живот е доста досаден. Таа едвај се сеќава на концертите, а како што вели по настапот секогаш...
Радио Милева

„Не сме од оние двојки кои се бакнуваат константно“: Анастасија Ражнатовиќ за првпат открива детали од љубовниот живот

Анастасија Ражнатовиќ за„Курир.рс“ откри детали од нејзината љубовна врска и приватниот живот, како и за тоа колку нејзиното момче...
Радио Милева

Лошиот Адем од „Истанбулската невеста“ е друг човек без брада, а еве го и неговото вистинско семејство (фото)

Турскиот актер Фират Таниш, гледачите на турски серии го запознаа во улогата на Адем Боран од серијата „Истанбулската невеста“. Во...
Радио Милева

Мартинијан Кириловски ја покажа својата романтична страна, а ја откри и девојката која му го освои срцето (фото)

Кумановецот Мартинијан Кириловски вежеше за еден од фаворитите за победа во „Ѕвездите на Гранд“, а иако не ја зема главната награда...