огнен неделковски

Пронајдени се 15 резултати на тема „огнен неделковски“
Промотер

Марија Цветановска македонската забавно-музичка сцена ја обои во нова боја со фестивалската балада – „Засекогаш твоја“ (ВИДЕО)

Марија Цветановска има 18 год и доаѓа од Битола. Со пеење се занимавам од  свои 8 години. Годинава ја  започнувава и својата соработка...
Промотер

Младиот дует „Гранд ѕвезди“, Алекс и Белма со српска верзија и видеоспот за наградената песна на „Охрид фест“ – „Воли ме ко себе“ (ВИДЕО)

Еден месец по завршувањето на фестивалот „Охрид фест 2022“, песната „Глупаво е да си сам“ која ги освои сите симпатии и освои две награди...