николина пишек

Пронајдени се 35 резултати на тема „николина пишек“
Радио Милева

Николина Пишек во жешко издание од Мајами: Водителката во танга костим за капење сподели емотивна порака (фото) 

Водителката Николина Пишек отпатува на Малдиви, од каде сега објави и фотографија на нејзиниот Инстаграм профил. Минатата година Николина...
Радио Милева

Не се појави на шестмесечниот помен од смртта на сопругот, ама затоа Николина Пишек се сликаше разголена во секси долна облека, мрежести чорапи и жартиери (ФОТО)

Водителката Николина Пишек продолжи сама по смртта на нејзиниот сопруг Видоје Ристовиќ, а овој пат објави многу провокативна фотографија....
Радио Милева

Се огласи Николина Пишек откако Борна ги објави пораките кои и ги испратил покојниот Видоје (фото)

Борна Котроманиќ ги покажа пораките кои и ги испраќал покојниот Видоје Ристовиќ, но изгледа Николина нема да ја коментира оваа ситуација. Имено,...
Радио Милева

По одморот се враќа на малите екрани: Вдовицата на Видој Ристовиќ се соблече во провокативни бикини (фото)

Вдовицата на Видој Ристовиќ, Николина Пишек (47) полека се враќа во вообичаениот живот. По долги години таа повторно ќе биде пред камерите,...
Радио Милева

Мајката на Николина Пишек е во тешка состојба! Поранешната водителка објави слика од болница: „Едвај нè препозна со брат ми“ (фото)

И покрај тоа што сега сè оди на подобро, водителката се осврна на целиот стрес што го доживеа. …Мајка ми можеше да плати со глава. Пред...
Радио Милева

„Затоа што сум тука и го сакам животот“- Николина Пишек со насмевка продолжи во животот, а Миша Гроф планира да и помогне ?! (фото)

Откако поминаа четириесет дена од смртта на Видој, Николина на својот Инстаграм профил често објавува фотографии со емотивни пораки,...
Радио Милева

Брутална војна меѓу свекорот и снаата: Николина Пишек го изгуби сопругот, но неговиот татко не ја остава раат – решил да ја тужи!

Конфликтот меѓу Миша Гроф и неговата снаа,водителката Николина Пишек, вдовицата на покојниот Видоје Ристовиќ, сигурно ќе има судски...
Радио Милева

Николина Пишек сака да се врати на работа: По смртта на Видоје „плива“ во финансиски проблеми , а еве во какви преговори е сега! (фото)

Поранешната водителка Николина Пишек пред девет години, откако се омажи за Видоје Ристовиќ, историчар на уметност, целосно му се посвети...
Радио Милева

Николина Пишек проговори за масерката која била со нејзиниот сопруг во моментот кога починал и призна дека не знае што понатаму (фото)

Водителката Николина Пишек пред неколку дена го загуби сопругот Видоје Ристовиќ, кој ненадејно почина на 44-годишна возраст. Пишек сега...