Радио Милева Естрадата се шокираше

Николина Пишек ги крена рацете, а она под пазувите изненади: Секогаш е средена, но овој дел го запоставила (фото)

Николина Пишек ги крена рацете, а она под пазувите изненади: Секогаш е средена, но овој дел го запоставила (фото)

Можеби тоа го очекувате од многумина, но Николина Пишек направи големо изненадување на социјалната мрежа Инстаграм и се чини дека тоа било ненамерно.

Николина објави видео на кое се гледа како се разубавува и сама си ја средува косата со помош на фигаро.

Меѓутоа, во еден момент таа мораше да ги крене рацете и на тој начин го покажа пределот на пазувите кој беше неизбричен.

 

Судејќи по должината на влакната, не е само моменталната ситуација, односно недостигот на време, туку изгледа дека Николина не се депилира, па во овој дел Николина сака да остане природна.

Инаку, познато е колку Николина Пишек се грижи за својот изглед и на неа секогаш се е беспрекорно, косата, шминката и стилот на облекување.

Меѓу познатите жени кои не ја бричат ​​косата се: Бела Торн, Мадона и нејзината ќерка Лурд, Парис Џексон, Карди Би, Мајли Сајрус, Емили Ратајковски.

 

„За мене влакната на телото сѐ уште една можност жените да го остварат својот избор“, напиша еднаш манекенката Ратајковски.

фото: printskrin/instagram/nikolinapisek

To top