навреди

Пронајдени се 25 резултати на тема „навреди“
Радио Милева

„Гласајте за Левица и ќе го тргнам овој нееволуиран хомосапиенс од планетава земја…“: Политичарот Апасиев му се закани на траперот Стар Бој? (ФОТО)

Новиот македонски трап артист, Македонецот кој живее во Париз, а тргна да прави интернационална кариера и таму, но и во Македонија и...
Радио Милева

За малку тепачка во пушалната на “Задруга 4“, откако Марко Ѓедовиќ и скокна на Наташа Радан: „Ти ли мене ќе ми се дереш проститутко една, „половњачо“ распадната…“ (ВИДЕО)

Ниов ден, нов скандал во најфгледаното ријалити „Задруга 4“. Марко Ѓедовиќ и Наташа Радан влегоа во конфликтна расправија во просторијата...
Радио Милева

Кристијан го гаѓаше со шише, па скокна да го тепа Томовиќ, откако овој рече дека е чист како солза, а на Голубовиќ му накалеми „триста пороци“ (ВИДЕО)

Атмосферата во „Задруга 4“ станува се пожешка и пожестока. Секојнов ден, секоја вечер или паѓа жежок секс или се случува жестока кавга,...
Радио Милева

Ана Николиќ го посети Раста во затворот, арно ама… за малку ќе се степаа: Жестока кавга и навреди, по што и стражарите морале да реагираат (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста за малку што не се степале за време на нејзината посета на раперот во затврот, кој беше уапсен...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ сериозно се закани: „Ако Станија не ми се извини што ми ги навреди децата, ќе ја убијам, па ја лежел и 40 години“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ изјави дека ќе ја убие Станија Добројевиќ ако таа искрено не му се извини за спомнувањето на неговото дете. „Навикнат...
Радио Милева

Најдобриот пријател на Анабела јавно и се обрати на Луна: Паднаа тешки навреди, па и упати брутална порака (фото)

Поранешната учесник на „Задруга“, Мирко Гавриќ, реши да ја избрише Луна Ѓогани од неговиот живот засекогаш, а сега и се обрати со отворено...
Радио Милева

Тара Симов и Матеја се степаа во „Задруга 3“: Летаа пцости и жестоки навреди, шлаканици и тупаници… (ВИДЕО)

Тара Симов најпрвин влезе во расправија со Матеја Матијевиќ, а потоа од вербален конфликт, расправијата премина во физичка пресметка. Имено,...
Радио Милева

Драган Вучиќ беше специјален гостин во „Никогаш не е доцна“, а водителката при претставувањето го навреди (ВИДЕО)

Драган Вучиќ, беше специјален гостин – пејач, но и член на жирито во најновото  издание на музичкото шоу за возрасни „Никогаш не е...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Цоби недолично и развратно се однесувале на аеродромот во Цирих: Пцости, навреди и уринирање по аеродромската писта! (ФОТО)

Слободан Вељковиќ Цоби и Дарко Лазиќ објавија видео на социјалната мрежа Инстаграм, со кое ги вознемирија сите нивни обожаватели. Поточно,...
Радио Милева

Хали Бери го обвини бившото момче за расизам и инцест: „Тој имаше сексуални односи со член од семејството“

Хали Бери го обвини поранешното момче Габриел Обри за „сексуална врска со член на семејството“ и навреди кон неа на расна основа додека...
Радио Милева

Жика Јакшиќ и се извини, откако претходно ја навреди публиката: „Кој ги нема сите заби нека не се смее… да не ни го расипе кадарот“ (ФОТО)

Жика Јакшиќ и се извини на публиката на снимањето на „Никогаш не е доцна“  за шегата со забите и рече дека немал намера да навреди никого! Откако...
Радио Милева

На Златан не му е „златен“, ама Ибра сепак му го покажа: Навивачот го навреди, а Ибрахимовиќ вака му возврати (ВИДЕО)

Шведскиот фудбалер со босанско потекло, Златан Ибрахимовиќ, се нашол во вербален  клинч со еден навивач кој му испратил неколку пцости...
Радио Милева

„Неговото однесување е детско, слика без тон“: Тара со жестоки навреди за Спејко, а тој одговори само со една реченица (видео)

Во новата сезона на реалното шоу „Задруга 3“ влезе и кумановецот Дарко Спејко. Како искусен во ваквите формати на реални шоуа, Дарко...
Радио Милева

Аца Лукас го изгубил мобилниот во кој наводно стојат најгнасните пораки за Брена: Таа парите ги сака повеќе од своите деца!

Аца Лукас имаше жестока расправија со Лепа Бренa, а неговата нетрпеливост кон колешката ја откри пејачот на социјалните мрежи. Сега...
Радио Милева

Пејачката должи пари, па добива закани од лихвари: „Со нас никој не се шегувал, па нема ни ти шаторска калаштуро!“

Пејачката и  учесничка во „Задруга 2“  Надежда Билjиќ изминативе денови добивала заканувачки пораки од опасни момчиња, од кои пред...
Радио Милева

Кија Коцкар не бираше зборови за да ги понижи и навреди Луна и Анабела, па сега добива закани дека ќе биде претепана! (ФОТО)

На Кристина Кија Коцкар почнале да и пристигнуваат закани по изјавата дека Луна Ѓогани му се нудела за секс за нејзината поранешен сопруг,...