навики

Пронајдени се 49 резултати на тема „навики“
Радио Милева

Меган Маркл откри кои одлуки ги донела и од што се откажала, за да биде прифатена во кралското семејство (фото)

Во новиот документарец на „Нетфликс“, Меган Маркл го откри влијанието на нејзиното време како постар член на кралското семејство врз...
Радио Милева

Дарко – Спејко многу нешта смени, професиите, девојките, стилот… но не и навиките во автомобилот: На „драјв тач“ со својот совозач (ФОТО)

Познатиот кумановец Дарко – Спејко кого реалното шоу „Големиот брат“ го лансираше во светот на популарните по сите хобија и професии...