насмевка

Пронајдени се 28 резултати на тема „насмевка“
Радио Милева

Весна Змијанац за прв пат во јавноста по операцијата на срцето: Тешко оди, но не ја трга насмевка од лицето (фото)

Пејачката Весна Змијанац имаше операција на срцето во март, кога и беше поставен бајпас. Таа сега за прв пат се појави во јавноста на...
Радио Милева

Тој во прегратки на старлетата, таа „оклештена до уши“: Дали е ова “фраерот“ кој на Ана Кораќ и подари Порше за Св. Валентин? (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка и старлета Ана Кораќ ја раскина врската со својот партнер Давид Драгојевиќ пред неколку недели. По раскинувањето,...
Живот и Стил

Сакате ли да ја дочекате Новата Година со бисерно бели заби и блескава насмевка и професионално да ги избелите вашите заби во домашни услови? BioWhiten го може токму тоа!

Сакате ли да ја дочекате оваа Нова Година со бисерно бели заби и блескава насмевка, и да ги избелите вашите заби како што тоа го прават...
Радио Милева

Само по градник во кујната: Елена Петреска не е очајна, туку секси домаќинка, која жените ја разбираат, а мажите – уште повеќе (ФОТО)

Вака или онака,  полека почнавме да се навикнуваме на новосоздадените услови за живот. Карантинот колку и да е дестимулативен, очигледно...