милена антовска станковска

Пронајдени се 28 резултати на тема „милена антовска станковска“
Радио Милева

„И да врне и да вее“: Милена Антовска „пука“ од самодоверба- водителката реши да се опушти и на врнежлив ден (фото) 

Милена Антовска- Станковска  пред некоку месеци не беше задоволна од нејзиниот изглед по  второто  породување, но тоа сега веќе е минато. Убавата...
Радио Милева

Милена Антовска пред Нова Година има специјален повод за двојно славје заедно со нејзината мајка: Роденден е денот што го чекаме цела година, а пензија цел работен век (фото)

Познатата водителка Милена Антовска- Станковска која ги расонува верните гледачи на утринската  програма на Kанал 5 телевизија, секогаш...
Радио Милева

Милена Антовска некогаш со сериозен поглед кој убива, а денес заводлива со гол стомак и длабоко деколте кое буди страст (фото)

ТВ водителката од утринската емисија „Здраво Македонијо“, Милена Антовска – Станковска многу често знае на своите следбеници и...
Радио Милева

Милена Антовска ги расони гледачите во „минич до папок“: Па кој би сменил канал ококорен од овие долги нозе? (фото)

Дури и оние кои не се редовни гледачи на утринската на Канал 5 телевизија, знаат да се задржат на каналот кога се емитува, а за тоа е заслужна...
Радио Милева

Лото извлекувањето остана без Марјана, а на нејзино место после една година пауза од пред камери се појави оваа колешка (фото)

Изминатиот викенд во Охрид се одржа 29- тото издание на фестивалот „Охрид Фест- Охридски трубадури“, а негови домаќини беа Марјана Станојковска...
Радио Милева

Водителката Милена открива: „Не знам во кој ТВ формат ќе се вратам пред камери по породилното отсуство“ (видео)

ТВ водителката Милена Антовска Станковска се појави пред камери во емисијата „По дома со Александра“ на нејзината матична ќука Канал...
Радио Милева

Милена Антовска се соблече, па го покажа трудничкото стомаче: Водителката е секси трудница, како убавица од некоја најгледана турска сапуница (ФОТО)

Откако го прележа коронавирусот, ТВ водителката на Канал 5, атрактивната Милена Антовска Станковска објави дека повторно е бремена....
Радио Милева

„Преку глава ми е“: Многумина погрешно ја разбраа Милена Антовска , па и поставија дијагноза на што таа не остана без реакција (фото)

ТВ водителката Милена Антовска Станковска неодамна додека се искачуваше на Водно, откри дека таа рекреација во природа е нејзина метода...
Радио Милева

„Поуникатен подарок не сум добила“: Водителката Милена воодушевена од изненадувањето кое и го приреди гостинка во емисија (фото)

За неа домашните медиуми знаат да напишат дека е миленичка на пензионерите, таргет група која редовно ја следи Милена Антовска-Станковска...