мет гала

Пронајдени се 5 резултати на тема „мет гала“
Радио Милева

(ФОТО) Фустани кои бараат повеќе време за гледање: Овие дами беа во центарот на вниманието од црвениот килим на „Мет Гала“

Првиот понеделник од месец мај секоја година е резервиран за „Мет гала“, а така беше и годинава. Станува збор за најголемото модно случување...