мачка

Пронајдени се 34 резултати на тема „мачка“
Радио Милева

И Игор Џамбазов „ги заплеска“ т.н. инфлуенсерки: „Или мојава мачка е многу популарна или овие не се инфлуенсерки” (ВИДЕО)

Новото време донесе многу нови нешта, меѓудругото и некои нови професии кои пред појавата на социјалните мрежи никогаш не постоеле....
Радио Милева

Јована Јеремиќ го симна вишокот килограми за седум дена: „Ако сакам да направам, нешто морам да станам мачка!“

Водителката Јована Јеремиќ, која наскоро ќе се проба и како актерка, вели дека е вистинска мачка откако ослабела, а вишокот килограми...
Радио Милева

Џамбазов ужива во уметноста на живеењето: Игор има страв од змии или… во старт се знае кој е газда, кој коси, а кој вода носи?! (ВИДЕО)

Се чини дека по долги години Игор Џамбазов во најновата љубовна идила одново ја откри уметноста во себе… Или се најде одново себе...