лифт

Пронајдени се 16 резултати на тема „лифт“
Радио Милева

Кога Марина ќе ти пушти јазик, истото ти доаѓа и тебе, ама кога ќе ти го сврти задникот, ти доаѓа да и го… сликаш! (ФОТО+ВИДЕО)

Во бугарската престолнина каде последниве години од Македонија се пресели да живее и работи русокосата фолкерка Марина Тошиќ тргна...
Радио Милева

Карлеуша со уште една провокативна фотка од нејзините фото-сказни: Пејачката со поза, како во сцена од филм за возрасни (ФОТО)

Во моментот кога помисливме дека веќе видовме се’ од Јелена Карлеуша, таа повторно изненади со нејзиниот стил на облекување, но и...
Радио Милева

Ќерката на Заев сподели селфи од лифтот, а цел Твитер зборува за модниот аксесоар на Александра, кој чини 2.650 долари (ФОТО)

Македонската Твитер заедница буквално „експлодира“, откако Александра, ќерката на поранешниот премиер Зоран Заев, објави селфи направено...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ на „меден викенд“: Цицлестата старлета го сподели телесениот раскош на Инстаграм со фотографирање, а со својот тазе сопруг, во реално уживање (ФОТО+ВИДЕО)

Српската старлета Тамара Ѓуриќ пред неколку дена му го кажа судбоносното „да“ на својот избраник Никола Качаревиќ со кој веќе ја има...
Радио Милева

Луна Ѓогани го покажа стомакот два месеци по породувањето – фановите во неверување од нејзиниот изглед, не носеше ниту градник (ФОТО)

Младата пејачка и победничка на едно реално шоу Луна Ѓогани се породи на 15 јуни годинава, а од тогаш вредно работеше на тоа да си го врати...
Радио Милева

Елена Китиќ никогаш попровокативна: Ќерката на српскиот пејач во лифт позираше во прекраток „минич“ и ленти на градите (фото)

Ќерката на пејачката двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, Елена Китиќ отпатува во Доминиканската Република, а нејзините следбеници секој...
Радио Милева

Карлеуша тргна на снимање без гаќички, со полуголи гради и набрекнати брадавици: „Јас сум шоубиз измама… и се’ што мислите за мене, всушност не е така“! (ФОТО)

Јелена Карлеуша не престанува да изненадува. Како со стајлинзите, така и со изјавите. Имено, таа тргна на снимање во бел, речиси провиден...
Радио Милева

Љупка и Спејко – љубов во лифтот: Љубовен повик на „дамата во црвено“ или кога на Љупка ќе и се присака… да води љубов! (ФОТО)

Сагата за, во моментов најпознатата и најпопуларна македонска љубовна двојка, со ново продолжение. Од нивната последна уметничка фотосесија,...