лекови

Пронајдени се 13 резултати на тема „лекови“
Радио Милева

Александра Пријовиќ првпат откри непознати детали од живот: И нудeле пари за секс, а еве кога пиела лекови за смирување

Александра Пријовиќ стана позната по нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Таа уште повеќе стана позната...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ на седативи: Пејачката призна дека во „Ѕвездите на Гранд“ ќе користи лекови за смирување

Марија Шерифовиќ јавно призна дека користи лекови за смирување. Пејачката откри дека во продолжение на „Ѕвездите на Гранд“ ќе продолжи...