искрена

Пронајдени се 9 резултати на тема „искрена“
Радио Милева

Непознати детали од животот на Вики Миљковиќ: Некогаш живеела под кирија, а денес потрошила над 1.500.000 евра за становите во „Белград на вода“ (фото)

Вики Миљковиќ со години остава посебен белег на натпреварот на „Ѕвездите на Гранд“. Од мала била подготвена за добра шега и забава,...
Радио Милева

Тања Савиќ си ја отвори душата за поранешниот сопруг Душан: „Не сме во контакт, ретко се слуша со децата“ (фото)

Во новото издание на емисијата „Премиера – викенд специјал“, шармантните водителки Тијана Прица и Бојана Лазиќ во своето студио ја...
Радио Милева

Станија искрена до коска: „Попрво би се откажала од факултетската диплома, отколку од мојата топ задница и силиконските сифони“! (ФОТО)

Станија Добројевиќ откако направи роденденска забава како од бајките за мал семеен круг на блиски, откри што има ново во нејзиниот живот....