хонорар

Пронајдени се 13 резултати на тема „хонорар“
Радио Милева

Големите српски ѕвезди во 2020 година ќе влезат побогати за неколку илјади евра – еве колку ќе заработат за најлудата ноќ

За два месеци ќе се одбележи крајот на една и почетокот на новата година, а веќе големите српски ѕвезди ги закажаа своите настапи за...
Радио Милева

Елена Велевска за „Бекстејџ“ сподели дека има проблем со „евтината роба“ од естрадата: „Се фаќаат за мојот хонорар, со кое прво се бунат?!“

Кога на фолк пејачката Елена Велевска нешто и претставува проблем и ги оптоварува нејзините мисли, работата и секојдневието, таа тоа...
Радио Милева

Турски глумци: Преку скандали до богатство – ќе ви се сврти во главата од сумата која ја заработуваат од само една епизода

На турската актерска сцена најплатени се оние кои креваат најмногу прашина во таблоидите! Но, што се случува кога скандалите стануваат...