горда

Пронајдени се 11 резултати на тема „горда“
Радио Милева

Многумина не би се осмелиле на ваков потег: Милица Тодоровиќ покажа како изгледала пред 15 години (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ на јавната сцена е присутна речиси две децении, а вниманието на јавноста го привлече со учеството на музичкиот...
Радио Милева

Цеца со благослов до внукот: Фолк ѕвездата со овие зборови му се обрати на малиот Жељко по крштевањето (ФОТО)

Младата брачна двојка Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдан вчера, 12 јули 2020 од. го крстија својот првородениот син Жељко. Гордиот...
Радио Милева

Овие зборови Цеца никогаш нема да (му) ги заборави: „Таа слаба провинцијалка со чуден сјај се избори за сопствена бајка“ (ФОТО)

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели со голема гордост преку социјалната мрежа Инстаграм дел од текстот на еден од најпознатите...