емили ратајковски

Пронајдени се 46 резултати на тема „емили ратајковски“
Радио Милева

Неверствата на сопругот ја прелија чашата, па манекенката нема повеќе намера да се убедува: Емили Ратајковски се разведува! (ФОТО)

Емили Ратајковски (31) важи за една од најубавите жени на светот, а веста дека оваа згодна дама се разведува од сопругот, продуцентот Себастијан...
Радио Милева

Жената која ги има најсовршените облини на планетата, носи хит модел костим за капење – поради овој детаљ мами воздишки (ФОТО)

Ако се прашувавте какви костими за капење ќе се носат во ова лето, одговорот е – провокативни! И кој подобро да го знае тоа од новата...
Радио Милева

Емили Ратајковски се појави на Супербол журката во Лос Анџелес: Бујна и елегантна зрачеше со сексапил со стил (ФОТО)

Емили Ратајковски важи за една од најубавите манекенки на светот, а манекенската кариера ја започна уште на 14 години. Ако мажите се прашуваат,...
Радио Милева

Емили Ратајковски бременоста ја помина гола, а сега и додека го дои бебето без предрасуди ги покажува градите (фото)

Британската манекенка и актерка Емили Ратајковски пред три месеци им соопшти на многубројните следбеници на социјалните мрежи дека...
Радио Милева

Емили Ратајковски „до заби“ трудна се сликаше „пиштол гола“ пред огледало: „Се чувствувам како божица на плодноста“ (ФОТО)

Една од најатрактивните и најубави жени на светот, Емили Ратајковски ужива во своите денови на бременост, а сега изненади многу свои...
Радио Милева

На Емили Ратајковски не и треба облека: Манекенката позираше гола во последните денови од бременоста (фото)

Манекенката Емили Ратајковски (29) наскоро ќе стане мајка за првпат, а во текот на бременоста постојано објавува голи фотографии. Таа...
Радио Милева

Уште една актерка е жртва на фотографот кој Емили Ратајковски го обвини дека сексуално ја злоупотребил!

Американската манекенка и актерка Емили Ратајковски пред неколку дена го обвини фотографот Џонатан Лидер за сексуално злоставување,...
Радио Милева

Емили Ратајковски ги објави фотографиите од вечерта кога наводно била силувана од фотографот: „Се сеќавам на неговите прсти во мене!“ (ФОТО)

Познатиот светски топ модел Емили Ратајковски го обвини уметничкиот фотограф Џонатан Ледер дека наводно сексуално ја нападнал и се...