долг

Пронајдени се 9 резултати на тема „долг“
Радио Милева

Ава Карабатиќ објави наградна игра на Инстаграм: „Кој има најголем, тој ќе биде (нај)среќен добитник“ (ФОТО)

Со денови се зборува за шок огласот, објавен од кандидатката за претседател на Хрватска, старлетата Ава Карабатиќ, како и за победникот...
Радио Милева

Водителката на Евровизија и поранешна девојка на Леонардо Ди Каприо на државата и должи два милиони евра

Израелскиот супермодел Бар Рафаели(33) и водителка на годинешната Евровизија во Тел Авив, мора на државата да и плати 2 милиони евра наплатен...